Yeni HTC One Vodafone Dünyasında

Ülkemizde gerek teknoloji alanında gerekse de temel alanı olan telekominikasyon alanında lider firmalardan biri olan Vodafone, güncel telefon modellerini ilk olarak sunmaya devam ediyor. Son gelişme ise, Yeni HTC One ile ilgili oldu. Artık Yeni HTC One içinde Vodafone kapısını çalacak gibi gözüküyoruz.

Bildiğiniz üzere yeni HTC One 25 mart içerisinde tüm dünyaya tanıtılmış, dünya lansmanı yapılmış idi. Dünyaya tanıtılmasının üzerinden sadece 2 hafta geçtikten sonra Vodafone, abonelerine çok uygun fiyatlar dahilinde bu yeni ve özel modeli sunmaya başladı. Aylık 40 TL gibi ücretler dahilinde 36 aya kadar varan seçenekler ile sizlerde Vodafone tarifinize ek olarak yeni HTC One sahibi olan ilk kişiler arasında yer alabilirsiniz.

Peki, bu modelin dikkat çekmesinde ki nedenler neler? Model, FULL HD video kaydı yapıyor olması ile, kamerasının HTC UltraPiksel Duo özelliği ile hazırlanmış olması ile, 2.3 GHz hızına sahip olan dört çekirdekli bir Snapdragon 801 model işlemciye sahip olması ile  bir çok teknoloji tutkunu için gerçek anlamda heyecan verici olmakta.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir