XBox Güncellemeleri Geliyor

xbox-360-logo

Microsoft firmasının sevilen oyun konsolu Xbox 360 için yeni bir güncelleme yayınlanacağı duyuruldu. Bu güncelleme ile birçok yenilik getirilecek. Ancak bunlardan en çok dikkat çekeni puan sisteminden yerel para birimine geçiş oldu.

Xbox live kullanıcıları daha önce para karşılığında puan satın alarak konsol içi işlemlerini gerçekleştiriyordu. Ancak yeni yapılacak güncelleştirme ile artık para birimi puana çevrilmeyecek ve direkt kullanıcının para birimi şeklinde sisteme yansıtılacak. Daha önce hesaplarında puan bulunan kişiler ise güncel kurdan veya daha yüksek bir fiyata puanlarını para birimine çevirebilecekler ve böylece bu dönemi zarar etmeden atlatacaklar.

Artık hediye kartları ve kodlar yerel para birimi şeklinde düzenlenecek ve ilgili satış mağazalarında satışa sunulacak. Şuan hala piyasada bulunan puan kartları ise kullanılmaya devam edecek. Bu kartların ne zaman satıştan çekileceği ise ilerleyen günlerde bizlerle paylaşılacak.

Yayınlayan

ogulcancatal

Grafik tasarım ve Reklam başta olmaz üzere eğitim alan Muhammet Önel, yaklaşık 4 yıldır özel bir firmada reklam promosyon direktörlüğü yapmakta. Mumya'nın kurucusu ve tüm kategorilerden sorumlu içerik editörü olan Muhammet sosyal medya ve akıllı telefonlara ayrı bir sevgi bağı vardır.

“XBox Güncellemeleri Geliyor” üzerine 2 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir