WordPress Ücretsiz Portal Teması

Bugün en çok aranılan tema seçeneklerinden biri olan portal teması için sizlere kaliteli bir örnek sunacağız. Malum portal site kurulumu bir çok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Konu her ne olursa olsun, portal her zaman uygun bir seçenek olduğu için daha cazip gelmektedir. Fakat bu konuda sunulan temalar ne yazık ki hep ücretli olduğu için, ücretsiz tema bulmak pek kolay olmuyor.

Ücretsiz WordPress Portal Teması

Sizlere sunacağımız ücretsiz WordPress portal temasının adı BresponZive… Bu tema, on binlerce kişi tarafından indirilmiş olan oldukça özel bir portal temasıdır. Ücretsiz seçenekler arasında neredeyse en iyisi diyebiliriz. Nitekim sunduğu özel seçenekleri, kolay kullanılır alt yapısı ve bileşen seçenekleri ile hem kapsamlı, hem rahat bir portal teması olarak bizlere ihtiyacımız olan portal sitesine sahip olma aşamasında yardımcı olmaktadır.

Temayı aşağıda ki bağlantı üzerinden ulaşabileceğiniz direk WordPress resmi sayfasından indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Ana sayfasında ki ikili kolon düzeni, sidebar alanı ve slide alanı gibi kapsamlı noktalar, footer düzeni ile sizlere istediğinizi fazlası ile sunan bir portal teması olacaktır.

Ücretsiz WordPress Portal Teması İndir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir