WordPress SEO’da Her Sayfanın Önemi

WordPress SEO konusu oldukça önemli ve hassas bir yapıdadır. Eğer gerçekten her aşamada bilinçli bir biçimde hareket edebilirseniz, başarılı bir sonuç elde edebileceğiniz SEO ayarları yapabilirsiniz. Lakin Wordress iyi olduğu kadar, hassas olduğu için yapacağınız en ufak bir hatada zarar görmeniz de muhtemel olacaktır.

Sadece Genel SEO Ayarlarını Yapmayın

Bir çok kişi, kurduğu SEO eklentileri ile ya da genel WordPress SEO ayarları ile basit bir şekilde temel ayarları yapmaktadır. Lakin bu tek başına yeterli değildir. Öyle ki bazıları biraz daha dikkatlidir ve her yazıda SEO ayarlarını doldurur. Lakin buda yeterli değildir… Sitenizde eklediğiniz her sayfanın dahi tüm SEO ayarları doldurulmalıdır.

Biz, bu konuda ALL IN SEO eklentisini öneriyoruz. Bu eklenti, her sayfada, yazıda ve sitenin genelinde SEO için gerekli olan tüm ayarları rahat bir şekilde yapmanızı sağlar. Bu sayede en ufak bir iletişim sayfanızın dahi Google botları açısından çok daha rahat index alması, kullanılır hale gelmesi mümkün olur. Buda siteniz için çok büyük bir artı haline dönüşür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir