whatsapp video düzenleme

WhatsApp Video Düzenleme

whatsapp-kullanımı

Whatsapp, dünya geneline bakıldığında en fazla tercih edilir durumda olan mesajlaşma uygulaması olarak dikkat çekiyor. Kaliteli hizmet ile birlikte, düzenli bir şekilde yenilik sunması sayesinde kazandığı bu özelliği korumak isteyen Whatsapp, video düzenleme özelliğini yenileyerek, yeni Android sürümünde kullanıcılarla buluşturacak. Şu an için Google Play’de bulunmasa bile, apk dosyasının web sitesinde yayınlandığını söyleyebiliriz.

Bu yeni özellik sayesinde WhatsApp ile çekmiş olduğunuz videoları kesmeniz mümkün hale geliyor. Bu yeni durum, her ne kadar basit gibi gözükse de internet kotasının gereksiz yere doldurulmasının önüne geçmiş olacak. Video boyutlarının küçültülmesi konusunda bir adım olan bu özellik, daha önceden çekmiş olduğunuz videoları kesme seçeneğini de WhatsApp ile ortaya çıkaracak. Google Play’de çok yakın bir zamanda yer alacak olan bu özellik, Android için geçerli olacak.  iOS ile ilgili olarak şu an böyle bir özellik gündemde değil. Ancak kısa bir zaman sonra bunun da mümkün olması bekleniyor. Whatsapp, yenilikçi olma konusunda göstermiş olduğu hassasiyetle, kullanıcı sayısının sürekli olarak artmasını sağlıyor. Bu yeni özellik de bu anlayışın devamı niteliğinde.

Yayınlayan

ogulcancatal

Grafik tasarım ve Reklam başta olmaz üzere eğitim alan Muhammet Önel, yaklaşık 4 yıldır özel bir firmada reklam promosyon direktörlüğü yapmakta. Mumya'nın kurucusu ve tüm kategorilerden sorumlu içerik editörü olan Muhammet sosyal medya ve akıllı telefonlara ayrı bir sevgi bağı vardır.

“WhatsApp Video Düzenleme” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir