android-oyun-indir

Ücretsiz Android Oyunları İncelemeleri

Akıllı telefonlar artık süphesiz iletişim aracından öte hayatımızın bir parçalarından biri olmayı başardı. Ve bunlardan herkesin akıllı telefonlarda olmazsa olmazı oyunlar. Android 2013 de dahada güçlendi haliyle uygulamalarda çoğaldı. Sizlere kendimde severek oynadığım oyunların bir listesini yaptım. İşte sizler için seçtiğim oyunlar ve indirme linkleri

Punch Hero

Punch hero ile Android’te boks keyfinin farkına varacaksınız.3D grafikleri ile kullanıcılara güzel bir boks deneyimi yaşatan Punch Hero indirme rekorları kıran bir oyundur.Punch hero’da klasik boks’taki atılan yumruklar yerine farklı karakterlerin farklı özel hareketlerini uygulayabileceksiniz.Aynı zamanda Punch Hero’da bir seviye sistemi mevcut.Rakiplerinizi yendikten sonra toplayacağınız puanlar ile seviye atlayacaksınız.Seviye atladıkça yeni karakterler açılacağı gibi mevcut karakterinizi güçlendirip rakiplerinize meydan okuyabilirsiniz.Oyunda kazandığınız paralar ile de çeşitli ekstra güçler alıp boks maçlarında yüzü gülen taraf olabilirsiniz.

Punch Hero

 

Punch Hero Android

 

Race Of Champions

Pistlerin şampiyonu olmaya hazır olun!Diğer yarış oyunlarının aksine 3D ve yüksek grafikleri ile oldukça iddaalı bir yarış oyunu olan Race Of Champions’ta sadece pistlerde yarışmak yerine yarış sonraları kazandığınız paralar ile aracınızı dilediğiniz şekilde modifiye edip aracınızı özelleştirebilirsiniz.Yendiğiniz yarışlar sonucu kazanacağınız puanlar ile level atlayıp yeni ve daha lüks araçlar satın alabileceğiniz gibi arabanıza daha farklı modifiyeler yapabilirsiniz. Level atlayarak açacağınız arabaları sayar isek Solution F Prototype,VW SciroccoROC, CarSkoda, Fabia S2000, RX-150, VW Polo R, KTM X-Bow bu araçlardan bazıları.Seçeceğiniz araçlarla dünya şampiyonasına katılıp şampiyon olma fırsatınızı göz önünde bulundurarak Race Of Champions oyuncularına iyi sürüşler diliyoruz.

Race Of Champions

Race Of Champions Android

 

Angry Birds

Angry Birds yani kızgın kuşlar çılgınlığına merhaba deyin! Finlandiyalı üretici Rovio tarafından geliştirilen ve dünya çapında 15Milyon indirme ile bir rekor kıran Angry Birds 7’den 70’e tüm oyuncuların dikkatlerini üstüne toplamış durumda.Oyunumuzu oynarken hem gülecek hem eğleneceğiz.Oyunumuzda konu olarak kuşlarımızın yumurtlarını domuzlar çalıyor.Buna oldukça sinirlenen kuşlarımız ise domuzları alt etmek istiyor.Bizde kuşlarımıza yardımcı olarak sapanla onları domuzların üstüne fırlatıyoruz.Domuzların inşa ettiği kaleleri yıkmak için tüm yeteneklerimizi sergileyeceğiz.Oyunda birçok farklı kuş türü mevcut ve her kuşun kendine özgü yetenekleri mevcut bu yetenekleri inceleyecek olursak;

Küçük Kırmızı Kuş: Ekrana dokunduğunuzda bir fonksiyonu yoktur sadece ses çıkartır.

Sarı Kuş: Ekrana dokunulduğunuzda aniden hızlanır. Tahta bloklarda oldukça etkilidir fakat bu etkisi diğer bloklarda geçerli değildir.

Mavi Kuş: Dokunulduğunda üçe bölünür ve üç farklı yerden saldırı düzenler.Buz bloklarda etkisi yüksektir fakat diğer bloklarda başarısızdır.

Beyaz Kuş: Dokunulduğunda yumurta bırakır ve yumurta bir kuş etkisindedir.

Siyah Kuş: Dokunulduğunda patlar dokunulmaz 2-3 saniye içinde otomatik patlayacaktır.

Angry Birds

Angry BirdsAndroid

 

Tower Bloxx

Tower Bloxx’u hepimiz az çok biliriz. Softp ltd tarafından geliştirilen bu oyunda eğlenirken becerilerimizi sergileyeceğiz.3D grafikleri ile mimari bir oyun olan Tower Bloxx’ta kutu şeklindeki katlar ile bina yapmaya çalışıyoruz.Bir vinç yardımıyla taşınan binaların katları sürekli sarsılmakta ve düz konuma gelene kadar bekleyip binamızın katını koyuyoruz.Yanlış konumda koyarsanız kat düşebilir veya binayı kökten yıkabilirsiniz.Oldukça beceri gerektiren bu oyunda seviye geçtikçe zorlanacağınız gibi en yüksek binaları yapmak için rekorlar kırmaya çalışacaksınız.

Tower Bloxx

 Tower Bloxx Android

 

Büyük Risk

Büyük risk’in Tv’de yer alan bir bilgi yarışması olduğunu hepimiz az çok biliriz.Paramızı risk edip kazanmaya çalıştığımız bu yarışma artık Android Oyunu oldu. Zyna Mobile tarafından ücretsiz olarak Android oyuncularına sunulan bu uygulama skorunuzu kaydetmemeniz takdirinde internet bağlantısı istemiyor.Oyunumuzda  Tarih, Ülkeler, Din, Sinema, Spor ve Ünlüler olmak üzere 6 farklı kategoride 500 soru mevcut.Seçtiğimiz kategoride paramızı risk edip joker haklarımızı kullanarak soruları ilip paramızı katlayarak en yüksek skoru elde etmeye çalışıyoruz.

Büyük Risk android

 Büyük Risk Android

 

The Amazing Spider Man

Gişe rekorları kıran spider-man yani örümcek adam filminin resmi olarak artık bir Android oyunu var.Mobil dünyanın en büyük geliştiricilerinden biri sayılan Gameloft 2012 yılında izlenme rekorları kıran filmin oyununu Google Play Store’da satışa sundu.3D ve gerçekçi grafikleri ile filmden farkı olmayan bu oyunda spider-man’e verilen 25 farklı görevi yapmaya çalışacağız.Önümüze bir çok düşman ve engel çıkacağından ağ atarken dikkatli olmamız gerekiyor.Ayrıca yüksek grafikler dolayısıyla iyice artan oyun hafızası 2GB’a ulaşmış.Oyunu indirmeden önce 2GB boş yeriniz olması gerekmekte.

The Amazing Spider Man

The Amazing Spider Man

 

 3D Bowling

Android platform’da bowling denince birçok farklı bowling oyunu mevcut.Çoğunluğu 3D grafikleri sahip bu oyunlardan Android Oyuncularının seçtiği en iyi 3D Bowling oyunu İtaly Games’in geliştirdiği ve kullanıcılara ücretsiz olarak sunduğu 3D Bowling oyunu.Oyunumuzda 5 farklı pist ve çok sayıda top bulunmakta.Pistimizi ve topumuzu seçikten sonra oyunumuza başlıyoruz.Topu yuvarlamak için topu parmağımızla sürüklemek yeterli olacağı gibi oyundaki asıl amaç en yüksek puanı yapıp dünya sıralamasında iyi bir yer edinmek.

3d-bowling

 

3D Bowling Man

Drag Racing

Google Play Store’da indirme rekorları kıran ve en fazla oyuncuya sahip olan Drag Racing isminden de anlaşılabileceği gibi bir yarış oyunudur.Oyunumuzda aracın tüm kontrolleri bizde olmamasına rağmen hız ve vites kontrolü bizim elimizde.Oyunumuzda yarışı kazanmak için arabayı doğru kaldırıp vitesimizi doğru zamanda atmalıyız.Oyunda yarış pistleri olaraktan 3 farklı yarış pisti bulunmakta.1/8 kısa, 1/4 orta ve  1/2 ise uzun pist.Oyunumuzda birçok farklı yarış stili bulunduğu gibi birçok farklı lüks ve hızlı araçlarda bulunmakta.Yarışlardan kazandığımız paralar ile bu araçlardan birini satın alabilir veya mevcut arabamızı yükseltebiliriz. Oyunda bulunan level Drag Racing sistemi ile bazı araç ve eklentileri açmak için sadece para gerekmeyecek aynı zamanda level’ada ihtiyacınız olacak.Online mod’u ile online yarış keyfini kullanıcılarına sunan Drag Racing’in ücretsiz olması başlı başına bir olay olduğu gibi yüksek grafikleri ile dosya boyutunun da küçük olması kullanıcılara yarar sağlamakta.

Drag Racing androind

Drag Racing Man Android

 

 Temple Run 2

Dünya çapındaki temple run 2 çılgınlığına merhaba deyin.170 milyondan fazla indirilmesi ile gerek Android gerekse İOS platformda indirme rekorları kıran bu macera dolu oyuna kısa bir göz gezdirelim.Oyunumuzda maymunlar tarafından kovalanıyoruz kovalamaca da karşımıza yarım yollar, yolda bulunan tahtalar, dereler gibi engeller çıkacak bizde bu engelleri gerek zıplayarak gerekse eğilerek geçmeye çalışacağız.Oyunumuzda tek bir platformda koşmak yerine hem maden’de bir vagonda hem de iple uçurumdan aşağı kaçışlar gerçekleştirebiliyoruz.

Oyun içinde sürekli olarak toplayacak olduğumuz coins’ler ile de yeni karakterler satın alabileceğimiz gibi karakterimizi geliştirebilir veya bir sonraki oyun için yeni eklentiler alabilirsiniz.Oyunun belki online bir modu yok fakat ne kadar çok ileriye koşup ne kadar çok puan elde ederseniz kendinizi gerek arkadaşlarınızın puanlarıyla gerek global sıralamadaki puanlarla karşılaştırabilirsiniz.Tamamen ücretsiz olan bu oyunda 3D grafikleri sayesinde kendinizi oyunun içinde hissedecek ve heyecana ortak olacaksınız.

temreta run

Temple Run Android

 

Pool Master Pro

Android platformda indirilmeye hazır birçok bilardo oyunu bulunmakta.Bu oyunların birçoğu 3D grafiklere sahip olmasına rağmen kullanıcı sayısı açısından 2D grafiklere sahip fakat görsel açıdan grafikleri yüksek olan Pool Master Pro’yu geçemedi.Pool Master Pro sıradan bir bilardo oyunu değil.Birçok farklı oyun modunun yanı sıra seçebileceğiniz farklı çeşitte ıstaka ve masalar sizleri bekliyor.

Oyun Modları olarak 1 Player, 2 Payer olmak üzere 2 oyun modu bulunmakta.1 Player’da 8pool bilardomuzu telefona karşı yaparken 2 Player’ıda arkadaşımızla yapıyoruz.Oyunun bir online modu olmadığı için 2 Player tek telefonda oynanıyor ve atışlar sıralı bir sistemde oluyor.Atışları yapmak için beyaz topumuza vurmamız gerekmekte.Topun neresine vuracağımızı seçtikten sonra ıstakımızı geri çekip hangi şiddette vuracağımızı seçip vuruşumuzu yapıyoruz.Hangi top sizinse onları deliğe sokuyoruz fakat toplarınız düz renkte diye sakın siyah topu önce’den sokmaya kalkmayın aksi takdirde yenilen taraf siz olabilirsiniz.

Pool Master Pro Android

Temple Run Android

 

Sizlerinde beğendiği oyunlar var ise yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz

Yayınlayan

ogulcancatal

Grafik tasarım ve Reklam başta olmaz üzere eğitim alan Muhammet Önel, yaklaşık 4 yıldır özel bir firmada reklam promosyon direktörlüğü yapmakta. Mumya'nın kurucusu ve tüm kategorilerden sorumlu içerik editörü olan Muhammet sosyal medya ve akıllı telefonlara ayrı bir sevgi bağı vardır.

“Ücretsiz Android Oyunları İncelemeleri” üzerine 3 yorum

  1. Subway oyunu da listede olmalıydı bence Temple Run’a rakip bir oyun ve Facebook bağlantısı ile puan durumu oluşturmaları güzel bir şey. Diğer oyunları deniyorum. Teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir