Turkcell T50 Hakkında Herşey

Turkcell’in büyük bir reklam kampanyasıyla sunduğu Turkcell T50, geçtiğimiz günlerde Kıbrıs’ta düzenlenen bir etkinlikte resmi olarak tanıtıldı. Turkcell T50 hakkında bilinmeyenleri ve tüm özelliklerini sizler için inceledik.

Turkcell T50, 5 inçlik bir ekran büyüklüğüne sahip. Bu oran ortalama düzeyde diyebiliriz. Qualcomm’un Snapdragon 400 işlemcisinin yer aldığı telefon 1.2 GHz hızında 4 çekirdekli bir işlemciye sahip. 1 GB RAM ve 16 GB dahili hafızaya sahip telefona hafıza kartı ile depolama artırımında bulunamıyorsunuz. 13 Megapiksel’lik ön kamerasıyla fotoğraf beklentilerinizi karşılayabilecek cihazın ön kamerası ise sadece 2 Megapiksel. Android’in en güncel sürümü olan 4.4.2 KitKat ile beraber gelen telefonda 2300 mAh’lik bir batarya bulunuyor. Kullanıcılardan gelen şikayetlerin çoğunluğunu ise yetersiz batarya kapasitesi oluşturuyor.

Çok cazip kampanyalar ve tarifeye ek uygun taksit seçenekleriyle satılan Turkcell T50, son kullanıcıdan tam not almışa benziyor. Ancak ürüne verilecek güncellemelerin belirsizliği kafa karıştırıyor. Tüm bunlara rağmen T50’nin iyi bir fiyat – performans telefonu olduğunu söyleyebilmek mümkün.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir