Samsung S 5 Muhteşem Özelliklerle Geliyor

Samsung’un yeni bombası olan S 5 in muhteşem özellikleri su üstüne çıktı. S serisi ile yakaladığı başarıyı yukarıya çekmek isteyen Samsung S 5 modeli ile bunu başarmak istiyor. Samsung S5 de 64 bit işlemci, parmak izi okuma ve göz okuma sensörü gibi mükemmel özeliklerle piyasaya girmesi bekleniyor. Samsung S5 diğer dikkat çeken özelliği ise suya ve toza dayanıklı olacağı söyleniyor. Bunlara artı klasik home tuşu yok bunun yerine parlak home butonu cihazı daha cazip kılıyor.

samsung

S5 in donanım özelliklerine baktığımızda işlemcinin 2 Ghz seviyesinde ve ışık hızında bir deneyim yaşatacak hızda olması söyleniyor aynı zamanda android 4.4 yada 5.0 sürümlerinden birini kullanmasıda söylentiler arasında.

Kamera özelliklere baktığımızda 16 megapiksel olarak karşımıza gelmesi ve Carl Zeiss Lens kullanılması buna ek olarak ön kameranın 3.2 mp olması bekleniyor.

Samsung bunlarlada sınırlı kalmamış olacak ki hafızayı 32GB,64 GB ve 128GB gibi büyük tutarak kullanıcıları hafıza konusunda rahatlatmış olacak.

Galaxy S5 ‘in lansmanını 2014 yılının başlarında yapması bekleniyor. Sizlerde S5 hakkında düşüncelerinizi yorum bölümüne yazabilirsiniz.

samsung-galaxy-s5-cok-farkli-geliyor-5192994_3039_o

Yayınlayan

Erencan TEKİNEL

Web tasarım üzerine eğitimini tamamlayan Erencan TEKİNEL web uygulamaları ve sosyal medya ile pek bir haşır neşirdir. Erencan şu sıralar mumya.net için yeni servisler geliştirmeye kaptırmış durumda tam bir İnternet kurdu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir