playstation 4

PlayStation 4’den Yeni Haberler

Herkesin merakla beklediği  Playstation‘dan yeni haberler gelmeye devam ediyor. Playstation kullanan oyuncular şu ana kadar ısınma sorunundan çok yakınmışlardı. Sadece Playstation değil ısınma sorunu yaşayan her teknolojik alet kullanıcılara zor anlar yaşatmaya devam ediyor. Kullanıcılar aynı zamanda ısıdan dolayı cihaza bir zarar gelmesinden korkuyor.

playstation 4

Neyse ki Sony Playstation 4 yapımcılarından Mark Cerny, yaptığı açıklamayla aklımızdaki soru işaretlerini giderdi. Üretecekleri yeni nesil konsolların hiçbirinde ısınma sorunun yer almayacağının altını çizdi.

Game Reactor adlı oyun sitesine açıklama yapan Mark Cerny, “Playstation 4’ü aşırı ıınma sorununa karşı olarak tasarladık. Oyuncuların aşırı ısınma sorunuyla karşılaşmayacağını rahatlıkla söyleyebilirim. Playstation 4 diğer konsollara göre daha ufak boyutta olacak. Konsolun bu ufak boyutu az elektrik tüketmesini sağlayacak ve ısınma sorunu çözüme kavuşmuş olacak. “ şeklinde konuştu.

Playstation 4 Ayrıca Şubat 2013’de tanıtımını yapan Sony Kasım veya Ocak 2014 başı çıkabileceğini duyurmuşlardı.

Yayınlayan

ogulcancatal

Grafik tasarım ve Reklam başta olmaz üzere eğitim alan Muhammet Önel, yaklaşık 4 yıldır özel bir firmada reklam promosyon direktörlüğü yapmakta. Mumya'nın kurucusu ve tüm kategorilerden sorumlu içerik editörü olan Muhammet sosyal medya ve akıllı telefonlara ayrı bir sevgi bağı vardır.

“PlayStation 4’den Yeni Haberler” üzerine 2 yorum

  1. xbox 720’den hala ses seda yok fifa 14’de ps4’e özel yeni sistemler getirecek diye duymuştum pc’yi yoketmeye çalışıyorlar bakalım buna değecekmiş 256 mb ramli eski sistem ps3 bile fifa 13’ü kaldırırken ps4’ün 8 gb ram ve hd7850 ekran kartı barındıracağı konuşuluyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir