nokia 925 inceleme

Nokia Lumia 925 İnceleme ve Fiyatı

Nokia Lumia 925 yeni nesil özelliklere sahip akıllı telefon çıktı. Yepyeni özellikleri ile eski kalite ve kullanıcı kitlesine ulaşmak isteyen Nokia bu yepyeni akıllı telefonu kullanıcılarının hizmetine sundu.

Nokia Lumia 925 İnceleme ve Fiyatı

Yeni Nokia akıllı telefonda ne tür özellikler var bakalım: 139 gram ağırlığına ve 4.5 inçlik ekran boyutuna sahiptir. İşletim sistemi Microsoft Windows Phone 8’dir. 16 ve 32 gb hafıza olarak iki farklı seçeneği vardır. 8.7 mp kamera özelliğine sahip olan bu telefon ile arka arkaya ön fotoğraf çekebilir ve sonra onları en iyi çekim, hareketli çekim gibi uygulamaları ile düzeltebilmenize ve değiştirebilmenize imkân sağlıyor.

Nokia-Lumia-925-inceleme

Akıllı telefonlar içerisinde ve Lumia ailesi içerisinde en yenisi olan Lumia 925 ağustos ayında piyasaya sürülmüş ve satışa sunulmuştur. Diğer Lumia serisinde ki gibi Mix radyo uygulaması bulunmakta ve kullanıcılarına 12 milyon şarkıya ücretsiz ulaşım imkânı sağlamaktadır. Siyah, beyaz, gri gibi 3 farklı renk seçeneği bulunan Nokia Lumia 925’in fiyatı 16 GB için 1350 TL, 32 GB için ise 1500 TL’dir.

Yayınlayan

ogulcancatal

Grafik tasarım ve Reklam başta olmaz üzere eğitim alan Muhammet Önel, yaklaşık 4 yıldır özel bir firmada reklam promosyon direktörlüğü yapmakta. Mumya'nın kurucusu ve tüm kategorilerden sorumlu içerik editörü olan Muhammet sosyal medya ve akıllı telefonlara ayrı bir sevgi bağı vardır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir