İstenmeyen Tüylerden Kurtulmanın Yolları

05 Eylül 2013 Perşembe, 19:05

İstenmeyen tüyler, kadınların korkulu rüyasıdır. Her hafta ya da her ay bu tüylerle uğraşmak ve düzenli bir biçimde onları yok etmek gerekir. Şimdi bu yöntemlere, olumlu ve olumsuz yönlerine, yeni ve etkili yollarına değineceğiz.

En çok kullanılan yöntem ağdadır. Fakat çam sakızı ağdası yerine sir ağda tercih edilmelidir. Hem tüyleri daha kökten almakta, hem de daha kolay kullanılmaktadır. Acı oranı da daha düşük olmaktadır. Tüy dökücü kemler ise oldukça yanlış algılanmaktadırlar. Örneğin istenmeyen tüyler jiletle alındığında tüylerde büyük ölçüde çoğalma görülür. Tüy dökücü kremlerin de jiletten hiçbir farkı yoktur. Tüy dökücü kremleri, genelde erkekler koltuk altları ya da genital bölgeleri için kullanmaktadırlar. Kadınların ise acı eşikleri yüksektir, ya da maalesef yüksek olması gerekir. Eğer istenmeyen tüyle her hafta veya her ay alınacaksa, kesinlikle ağda tercih edilmelidir. Ağda aynı zamanda tüy oranını da azaltmaktadır.

lazer-epilasyon-nedir

Lazer Epilasyon Detayları

Eğer hormonal bozukluklardan dolayı tüyler alındıktan çok kısa bir süre sonra çıkıyorsa ya da ağda yapmak bir dert ve sıkıntı olarak görülüyorsa lazer epilasyonu tercih edilebilir. Fakat bu tedavide de tedavi aşaması oldukça sıkıntılı geçmektedir. Öncelikle tüylerin jiletle alınması istenir ki, tüy kökleri daha belirgin olsun. Ardından birkaç seans sürer ve bu süre bir aydan kısa olmaz. Dolayısıyla tüyler kötü görünmektedir ve genelde bu yüzden kış ayında yapılması tavsiye edilmektedir.

4 Yorum

 1. selin

  Kasım 11, 2013 at 2:40 pm

  İstenmeyen tüylerden oldukça muzdaribim. BenBioder’ i kullanıyorum ve bu memnuniyetimi herkesle paylaşmak istiyorum. Özellikle Serum ürünlerinin ayda 3 kere kullanılması ve yanında bulunan cildi nemlendiren kremi, kokusu… İstenmeyen tüy problemi olan herkes kullanmalı bence.Gerçekten etkili ve kesin çözüm sunuyor. Yüz ve vücut için ayrı ayrı ürün seçenekleri mevcut hepsi de gerçekten oldukça kaliteli.

 2. nalan

  Ocak 23, 2014 at 12:58 pm

  Bioder 10 Numara. bende kullanmıştım ve memnunda kalmıştım..

 3. Jorkayef

  Haziran 29, 2014 at 8:18 am

  bayanlar! istenmeyen tüylerden kurtulmak mı istiyorsunuz? o zaman onlara bu konuyu açık bir dille ifade edin.

 4. YEŞİL PERİ

  Haziran 29, 2014 at 8:29 am

  31 aralık dünya istenmeyen tüylerden kurtulma gününüz kutlu olsun kızlar.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Image Sitemap - Sitemap - Mobil Sitemap