iphone5s vs iphone 5c

iPhone 5C ve 5S Görücüye Çıktı

iphone 5c resim

Apple’ın patronu Tim Cook bekleneni sonunda yaptı ve muhteşem bir lansmanla İphone 5C, iPhone 5S ve iOS 7 yi teknolji severlerle buluşturdu. Bugün gerçeklelen etkinlikle Apple iphone 5c ve iphone 5S tanıtımını milyonların önünde yaptı. 5C’nin tanıtımda en çok dikkat çeken nokta ise bu ürünün fiyatı oldu.

iPhone 5S ve iPhone 5c

Bu üründe insanları şaşırtan diğer önemli nokta ise insanların inanmadıkları iphone5C’nin plastik olması. Farklı renk seçenekleri ile kullanıcılarıyla buluşan yeni iphone 5C plastik bir zemin üzerinde sarı, yeşil, beyaz, mavi ve pembe gibi farklı renk imkânı ile siz kullanıcılara sunuldu. Bu plastik kapağa sahip olan Apple ailesinin yeni ürünü kullanıcılarına ilk defa farklı renk seçenekleri sunmaktadır.

8 MP kameraya, 4 inç retina ekrana, A6 işlemci gibi özelliklere sahip olacak İphone5C ile teknoloji ile aranızda ki köprüyü geliştirebileceksiniz. Diğer iPhone modellerine göre çok daha uygun bir fiyata sahip olacaktır. 16 GB ve 32 GB olmak üzere iki farklı hafıza seçeneği ile tasarlanmış olup iki farklı fiyat seçeneği sunuluyor.

iPhone 5c ve 5S Satış Fiyatı

20 Eylülde satışa sunulacak iphone 5c ve iphone 5s in ise Amerika satış fiyatları 5C’nin 16GB modeli 2 yıllık kontratla 99 dolara 32GB sürümü ise 199 dolardan satışa sunulacak. 5C kasesuar arka kapağı ise 29 dolar olacak.

iPhone 5C ve iPhone 5S Performans Karşılaştırmaları
İşte bekleyenler ve merak edenler için tüm detaylarıyla iphoen 5c ve iphone 5s karşılaştırması

iphone 5c ve iphone 5s karşılaştırma

iPhone 5C Tanıtım Videosu

 

Yayınlayan

ogulcancatal

Grafik tasarım ve Reklam başta olmaz üzere eğitim alan Muhammet Önel, yaklaşık 4 yıldır özel bir firmada reklam promosyon direktörlüğü yapmakta. Mumya'nın kurucusu ve tüm kategorilerden sorumlu içerik editörü olan Muhammet sosyal medya ve akıllı telefonlara ayrı bir sevgi bağı vardır.

“iPhone 5C ve 5S Görücüye Çıktı” üzerine 2 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir