I-Doser ile müzikle kafa yapalım

Evet başlık biraz ilginç değil mi? Ama şaka değil müzik ile kafa yapıcaz. Nasıl olucak o derseniz, I-Doser.

Peki nedir bu i-doser?

I-doser beyin dalgalarınızı etkiliyor ve, örneğin alkol dozunu aldığınızda, gerçekten alkol almış gibi hissetmenizi sağlıyor; ya da uyku sorunlarını gideren bir bir doz aldığınızda, rahat uyumanızı sağlıyor. Bunun gibi bir çok etkisi olan doz var. Etkiler dozun gücüne göre değişiyor. Yazının sonunda bir iki dozda ben paylaşıcam.

Etkisi ne kadar sürüyor?

Etkisi dozun gücüne göre değişiyor. Dozlerın güçleri; Moderate(Orta), Strong(Güçlü), Very Strong(Çok Güçlü), VERY Strong(ÇOK Güçlü), Very Very Strong(Çok çok Güçlü) olarak ayrılıyor. Dozlar ilk kullandığınızda etkili olmayabilir. Ama ikinci veya üçüncü kullanışınızda beyin alışır ve daha etkili olur.

Peki herhangi bir zarar görür müyüm?

Tabiki hayır! Hiç bir dozun, hiç bir şekilde yan etkisi yok.

Nasıl kullanmalıyım?

Mp3’ü mp3 çalarınıza atın. Kulaklığınızı takın. Gözlerinizi bir bezle bağlayın (ortam yeterince karanlıksa buna gerek yok), ve çalan sese konsantre olun. Doz bitmeden kapatmayın.

Evet arkadaşlar şimdi bir kaç denemelik doz paylaşayım. Bu dozları indirip mp3’e atmanız yeterli.

Dozları indirmek için isimlerine tıklamanız yeterli olacaktır.

Yayınlayan

ogulcancatal

Grafik tasarım ve Reklam başta olmaz üzere eğitim alan Muhammet Önel, yaklaşık 4 yıldır özel bir firmada reklam promosyon direktörlüğü yapmakta. Mumya'nın kurucusu ve tüm kategorilerden sorumlu içerik editörü olan Muhammet sosyal medya ve akıllı telefonlara ayrı bir sevgi bağı vardır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir