gta 5 ne zaman

GTA V Yeni Detaylar

gta 5 ne zaman

En sevilen oyun serilerinden belki de birincisi olan Grand Theft Auto serisi karşımıza yeni oyunlarla çıkmaya devam ediyor. En son GTA IV’i oyun piyasasına süren Rockstar Games bu sefer GTA V’i çıkarmaya hazırlanıyor.

Yaklaşık 2 yıldır GTA V hakkında duyumlar ve yeni bilgiler sürekli kulağımıza geliyordu. Zaman geçtikçe oyun hakkında daha detaylı bilgilere sahip olduk. Çıkmasına çok az bir süre kala da artık son duyumları almaya başladık.

Rockstar Games geçtiğimiz günlerde GTA V’in oynanış videosunu yayınlamıştı. Bu video Gta hastası tüm oyun severleri daha da heyecanlandırmayı başarmıştı. Şimdi de Japonya’da yayınlanan Famitsu adlı oyun dergisinden yeni detaylar geldi.

Famitsu, oyunun Japonya’da 10 Ekim 2013’te çıkacağını söyledi. Türkiye ve diğer Avrupa ülkelerine de yaklaşık olarak 15-20 ekim gibi gelmesi bekleniyor. Oyunun eski Gta 4’e göre daha iyi animasyonlara sahip olduğunu söyleyen Famitsu, aynı zamanda oyunda eski gta serilerinden farklı olarak hayvanların bulunacağını belirtmiş.

Oyunda 15 farklı çeşit hayvan yer alacak. Hatta köpek, kedi gibi evcil hayvanları edinip, onları besleyebileceğiz. Tasma ve diğer aksesuarları takarak yanımızda dolaştırabileceğiz.

Hayvanların GTA serisine yeni bir renk katacağı kesin. Heyecanla bekliyoruz.

Yayınlayan

ogulcancatal

Grafik tasarım ve Reklam başta olmaz üzere eğitim alan Muhammet Önel, yaklaşık 4 yıldır özel bir firmada reklam promosyon direktörlüğü yapmakta. Mumya'nın kurucusu ve tüm kategorilerden sorumlu içerik editörü olan Muhammet sosyal medya ve akıllı telefonlara ayrı bir sevgi bağı vardır.

“GTA V Yeni Detaylar” üzerine 5 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir