GTA IV Çıkışı Hakkında Bilgiler

Geçtiğimiz yıllarda Ps3 ve Xbox 360 platformlarında oynayanlarla buluşan ve müthiş bir çıkış yapan GTA 5, çok büyük hasılat toplayarak en büyük oyun ödüllerine layık görülmüştü.

Gta 5′in yeni olan ve Pc platformunda da görmek isteyen oyuncularına, sevindiren açıklama sonunda E3 fuarında geldi.  GTA 5 oyunun sonbahar aylarında çıkacağı söylenirken oyuncuları sabırsızlıkla beklemektedir. Avusturalyanın bir oyun sitesinde GTA 5 oyunun bilgisayara platformun da çıkacağı haberler yayınlandığından bu yana tüm GTA5 hayranları 4 gözle beklemektedir. Rockstar firması resmi bir açıklama yapmasa da 14 Kasım 2014 GTA 5 in pc platformlarında çıkış tarihi olarak görünmektedir. Rockstar kaliteli ve çıkardığı tüm oyun sürümlerinde en iyi şekilde hizmet verme düşüncesiyle hareket etmektedir.

Ayrıca Pc başına oyunun birim fiyatı ise 138 TL olarak satışa çıkacağı bilgileri paylaşılmaktadır. Daha önceki versiyonlarıyla birçok oyuncusunun gönlünü feth eden GTA, yeni versiyonuyla tüm oyuncalarının dikkatini üstüne çekerek, eski versiyonlarını tarihe gömecektir. GTA5 görüntü kalitesi, oyun içindeki karakterlerin ve oyunların gerçekçi olması ve daha hızlı olan bu oyunu keyifle oynamak için sabırsızlıkla bizler kadar sizlerin de beklediğini tahmin edebiliyoruz.

Bu kadar güzel, kaliteli gerçekçi ve oynanması bir o kadar basit olan GTA5 maliyet olarak da gayet cüzi bir Mevla ile sahip olabileceksiniz. 138 TL  bu keyif ve bu oyun için çok uygun bir rakamdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir