Google Glass Herkes İçin Uygun Olmadı

Bildiğiniz gibi Google tarafından geliştirilmekte olan Google Glass, son dönemler de bir çok farklı sitede yer almış olan hemen herkes tarafından heyecan ile beklenen bir ürün olmakta idi. Geçtiğimiz günler de ise bir günlüğüne de olsa Amerika içerisin de satışa sunuldu lakin herkes rahat bir şekilde Google Glass satın alamadı.

Fiyatı Biraz Üzdü!

1550 dolar gibi bir ücret karşılığında sunulan bu özel ürün, her ne kadar mükemmel bir konsepti olsa da kullanıcılar heyecan ile uzun süredir bekliyor olsa da herkes tarafından satın alınamadı. Zira 1550 dolar gerçekten biraz fazla idi. Lakin satın alamayanlar için Google her konuda olduğu gibi ek bir alternatif sundu ve sadece 50 dolar ile ufak bir deneme şansı sundu.

Bakalım ilerleyen süreçte ücrette bir değişim olacak mı ve tam olarak kesintisiz bir şekilde Google Glass satışı ne zaman başlayacak. Bizler de bu süreci bekliyor ve Google Glass ile ilgili gelişmeleri sizlere sitemiz üzerinden sunuyor olacağız. Google Glass takipçileri sitemizden güncel gelişmeleri takip edebilirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir