Gmail 10. Yaşını Kutluyor!

Gmail-yasiİnternet dünyasında en çok kullanılan e-mail servislerinin başında yer alan GMAIL, tam tamına 10 yaşına girmiş durumda. Google tarafından sunulan bir e-mail servisi olan ve tüm dünyada en çok kullanılan seçeneklerin başında yer alan Gmail, 10 yıldır büyük bir gelişme göstererek hizmet sunmaya devam etti, ediyor.

Ciddi Bir Gelişme ve 10 Yıl

İlk görsellerine baktığımız da direkt olarak görsel açıdan, tasarım açısından öncelikli olarak çok ciddi bir gelişme gösterdiğiniz açıkça görüyoruz. Tabii asıl önemli olan nokta ise, alt yapı ve sunulan hizmet. Zira Gmail, sunduğu birbirinden farklı ve özel e-mail seçenekleri ile insanların elektronik posta konusunda ki ihtiyaçlarını fazlası ile profesyonel bir çerçevede karşılıyor.

Tamamen geniş bir depolama alanı sunması, Google güvencesi olması, bilgi güvenliği ve rahat kullanım, spamı önleme konusunda ki alt yapıları gibi başlıca özellikler 10 yıldır Kullanıcıların Gmail’i seçmesine neden oluyor. Bakalım, ilk 10 yıllık süreçten sonra ne gibi yenilikler bizleri bekliyor ve bir 10 yıl daha sonra acaba Gmail ne gibi bir konumda olacak? Göreceğiz…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir