Glow Hockey 2

Glow Hockey 2 (Android Masa Hokeyi Oyunu)

Glow Hockey 2 Android Oyunu

Air hockey oyununu hepimiz biliriz.Hava sistemli bir masa üzerinde oynanan bu oyun oldukça eğlenceli bir oyundur.2 kişilik bir oyun olan Air Hockey “Glow Hockey” adıyla Android’te olsa fenamı olurdu?
Aradığınız oyun olan Glow Hockey tamamen ücretsiz olarak Air Hockey heyecanını siz Android kullanıcılara farklı özelliklerle sunuyor.Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirdiğimiz Glow Hockey 2 uygulamasını açıyoruz. 1. Serisinden pek farkı olmayan Glow Hockey 2 Neon ışıkların hakim olduğu bir menü ile karşılıyor bizi.Bu menüde 5 ayrı buton mevcut. Oyunu daha iyi anlamak için bu 5 ayrı butonu inceleyelim.

Glow Hockey 2

1 Player
Tek oyuncu oynamayı temsil eden bu modda bilgisayar yani sanal zekaya göre oyanayıp mücadele ediyoruz.Easy, Normal,Hard ve insane olarak derecelendiren bu sanal zekayı özellikle insane modun da yenmek oldukça zor.

2 Player
Telefonunuz veya tabletiniz ile karşılıklı iki kişilik Air hockey heyecanına hazır olun.Bu bölüme girmenizle beraber mevcut ekranınız ikiye bölünüyor ve multitouch özelliği sayesinde tek cihazdan 2 oyuncunun oynamasına olanak sağlıyor.

Settings
Ayarlar olarak geçen bu bölümde aslında oyun içinde birçok değişiklik yapabileceksiniz.Tamamı İngilizce olan bu terimleri açıklamamızda fayda var.

  • Sounds: Oyun içi sesi kapatır ve açar
  • Vibrate: Oyun titreşimini kapatır ve açar
  • Orgınal: Değiştirmeniz durumda Table Hockey’i seçerseniz bu durumda da masanızın görüntüsü ve büyüklüğünde değişim olur.
  • Change Paddles: Topa vurduğunuz nesnenin görüntüsü değişir.
  • Change Puck: Topun rengi değişir.

More Apps
Geliştiricinin kendi uygulama ve oyunlarını reklam ettiği bölüm.

About
Geliştirici ve oyun sürümü hakkında bilgi verir.

Glow Hockey 2İndir

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.natenai.glowhockey2&hl=tr

Yayınlayan

ogulcancatal

Grafik tasarım ve Reklam başta olmaz üzere eğitim alan Muhammet Önel, yaklaşık 4 yıldır özel bir firmada reklam promosyon direktörlüğü yapmakta. Mumya'nın kurucusu ve tüm kategorilerden sorumlu içerik editörü olan Muhammet sosyal medya ve akıllı telefonlara ayrı bir sevgi bağı vardır.

“Glow Hockey 2 (Android Masa Hokeyi Oyunu)” üzerine 2 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir