FIFA 15’te Türkiye Ligi Sürprizi!

fifa 15 türkiyeEA Sports tarafından geliştirilen ve futbol oyunları arasında en iyilerden birisi olarak sayılan FIFA serisi, yeni geliştirmelerle adeta kabul değiştiriyor! Oyun motoru dahil pek çok yenilikle karşımıza gelecek olan efsane serinin yeni oyunu FIFA 15, oyun severlere geniş çaplı pek çok yenilik vaat ediyor. Peki yeni FIFA 15’te ne tür yenilikler var ve ne zaman resmi satışa sunulacak?

Öncelikle FIFA 15’teki en büyük yenilik tamamen yeni bir oyun motoru. Ignite Engine adı verilen oyun motoruyla daha gerçekçi hareketler ve teknolojiler kullanılacak oyunda FIFA’nın gerçek futbolda getirdiği yeni uygulamalar da birebir uygulanacak. Oyunda gol çizgisi teknolojisi, 6 hakem gibi çeşitli teknolojilere de yer verilecek. Brezilya Ligi’nin son anda bünyesinden çıkarıldığı FIFA 15’te Türk oyun severlere büyük bir jest yapılarak Süper Lig 2 yıl aradan sonra oyunda kendisine yer bulmuş oldu. Böylece Türkiye’deki FIFA oyuncuları uzun bir süre sonra kendi takımlarıyla lisanslı bir şekilde oynayabilecek.

FIFA 15, Türkiye’de TTNE T Playstore tarafından online indirme ön satışına çıkarılmış durumda. Fakat oyunu kutulu olarak 26 Eylül’den itibaren satın alabileceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir