Doodle Jump

Doodle Jump Android Oyunu

Doodle Jump Android Oyunu Nasıl Oynanır?

Doodle jump ile zıplamaya hazır mısın? Dünya çapında mobil alanda birçok oyunun önünde olarak en bilindik, en sevilen ve en çok oynanan oyun olan Doodle Jump Google Play Store’da yeterince iyi olan bir yer edindi.Sürekli gerçekleşen güncellemeleri ve yeni bölümleriyle zıplama heyecanına heyecan katan Doodle Jump’ın Android Platformdaki sürümünü inceleyelim.

Oyuncular için artık bir klasik haline gelen Doodle Jump ücretli sürümü yerine Google Play Store’da kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmuş.Oyunumuzu ücretsiz olarak indirdikten sonra oyunumuza giriş yapıyoruz.Lima Sky adlı ünlü şirketin her sürümde kullandığı klasik menü butonları ve animasyonlu arka plan ile karşılaşıyoruz.Oyunumuzdaki butonlar işlevsellik açısından önemli olduğundan bu butonları inceleyelim.

Doodle Jump

Play

Play butonu ile oyuna doğrudan bir şekilde giriş yapıyoruz.11 farklı bölümden birini oynamak isterseniz play butonuna dokunmadan önce menünün altındaki bölümü parmağınızla kaydırmanız yeterli olacaktır.

Store

Yeni çıkan Ninja konsepti ile Store eklentisini de oyuna dahil eden Lima Sky oyunculara yenlilik açısından yeterince başarılı olacak olan bir olaya imza atmış durumda.Bu bölüm sayesinde oyun için biriktireceğimiz coins’ler ile karakterimize head start’lar, giysiler ve çeşitli ekipmanlar alabilirsiniz.

Scores, Stats, Achievements

Bu bölümde oyun içindeki başarıların yanı sıra yaptığımız en yüksek skorları ve istatistikleinizi görebilirsiniz.

Options

Oyun ayarlarının yer aldığı bu bölümde oyun sesini açıp kapatabilir ve oyun içi çeşitli ayarlar yapabilirsiniz.

Doodle Jump Android İndir

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lima.doodlejump&hl=tr

Yayınlayan

ogulcancatal

Grafik tasarım ve Reklam başta olmaz üzere eğitim alan Muhammet Önel, yaklaşık 4 yıldır özel bir firmada reklam promosyon direktörlüğü yapmakta. Mumya'nın kurucusu ve tüm kategorilerden sorumlu içerik editörü olan Muhammet sosyal medya ve akıllı telefonlara ayrı bir sevgi bağı vardır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir