DJ İlkan Günüç Kimdir?

07 Temmuz 2013 Pazar, 10:48

Mumya araştırmacıları tüm hızıyla biyografi incelemelerini sürdürüyor.

Müziğe olan ilgisi küçük yaşlarda başlayan sanatçılardan bir tanesi de DJ İlkan Günüç’tür. Ayrıca İlkan Günüç’ün 7 yaşlarında ailesi tarafından başlatılan bir de profesyonel futbol kariyeri bulunmaktadır. Göztepe Spor ve İzmir Spor gibi takımlarda profesyonelce futbol oynamış, bu süre zarfında (lise çağları) DJ kariyerine başlamıştır. Hem futbol hem de DJ’lik kariyerini beraberce başarılı bir şekilde ilerleten İlkan Günüç, kendi müziğini yapıp müzik hayatında çok daha iyi yerlere gelebilmek için müzik programları ile oldukça ilgilenmiş hatta birçok gün onlarla sabahlamıştır. Bu çalışmalarının sonucunda kendi eserlerini çıkartmaya başlamıştır.

2010 yılında yakaladığı iyi bir çıkış yakalayıp o döneme damgasınız vuran isimler arasına yerleşmeyi başarmıştır. Bu çıkışın ardından radyolarda ve gece kulüplerinde DJ İlkan Günüç’ün parçaları yer almaya başlamış ve böylelikle profesyonel müzik hayatı başlamıştır. Son zamanlarda ise yaptığı ardı ardına remixler ve albüm çalışmaları hızını oldukça arttırmıştır.

iTunes gibi dijital ortamlarda ilk parçası “Rain” paylaşılmıştır. Şu günlerde ise “Adam olsaydın, Gir kanıma” parçalarını düzenleyerek onları güncellemiştir. Yeni parçalar üzerinde çalışmakta olan DJ İlkan Günüç bu konu oldukça iyi yerlere gelmiş ve birçok hayrana sahip olmuştur.

Gir Kanıma

Ateşle Barut 

2 Yorum

 1. Tuğba Yıldırım

  Mart 1, 2014 at 12:21 am

  Dj ilkan günüçle güne başlıyoruz 🙂 Heyow

  • beren

   Eylül 20, 2014 at 2:31 pm

   başarılar

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Image Sitemap - Sitemap - Mobil Sitemap