Cumhurbaşkanlığı Seçimleri Yaklaşıyor!

Son dönemlerde gündemde yer alan en önemli konu Cumhurbaşkanlığı Seçimleri… Nitekim Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin başında, en üst noktasında yer alacak olan bir isim ilk kez halk tarafından seçilecek. Doğal olarak hem siyasi arena, hem de halk oldukça heyecanlı durumda ve bu heyecan haberlere sürekli olarak yansıyor.

Senin Oyun Kime?

Bildiğiniz üzere bir yanda şimdi ki başbakanımız olan Recep Tayyip Erdoğan yer alıyor, diğer yanda ise Cumhuriyet Halk Partisi ve Milliyetçi Hareket Partisi gibi ülkemizde ki iki muhalefet partisinin bir araya gelerek açıklamış olduğu çatı aday Ekmeleddin İhsanoğlu yer alıyor. Halk tarafından Cumhurbaşkanı seçilecek olması ayrı bir heyecan iken, CHP ve MHP’nin bir araya gelerek ortak bir aday sunması da durumu çok daha heyecan verici bir hâle getirmiş durumda. Bizler de seçim süreci yaklaştıkça güncel bilgileri, gelişmeleri sizlerle sitemiz üzerinden paylaşmaya devam edeceğiz.

Sizler de bu konumuzun altında yorumlarınızı bizlerle paylaşabilir, kime ve neden oy vereceğinizi belirtebilirsiniz. 

“Cumhurbaşkanlığı Seçimleri Yaklaşıyor!” üzerine bir yorum

  1. Bu arada şunu söyleyeyim Cumhurbaşkanlığı seçimleri halkın zerre umrunda değil. Herkes kendi telaşında millet politikadan yorulmuş.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir