Atelier İle İlgili İsim ve Detaylar

Son günler içerisinde oldukça popüler bir konu olan Atelier, oldukça farklı açılardan adından söz ettirmeye devam ediyor. Nitekim geçen hafta Atelier yeni ismi ile ilgili bir çok farklı konu, haber yayılmış idi. Şimdi ise, bu konu ile ilgili son detayları sizler için bir araya geetirdik.

Atelier İle İlgili Son Detaylar

Yeni seri Atelier Shari: Alchemist Of The Dusk Sea adı ile kullanıcılara sunulacak. Herhangi bir duyum ya da haber değildir doğrudan firma tarafından yapılan bir duyurudur bu nedenle de artık bu isme şimdiden alışabiliriz. Oyun, role play türü içerisinde hazırlanmış ve bu şekilde piyasaya sürülecek. Oyunu PS3 sahibi olan herkes dilediği gibi oynayabilir. Charlotte ile Sharistella tarafından yaşanan bir hikayeyi konu edinen oyunda farklı bir serüven ve heyecan sizleri bekleyecek.

Ayrıca Atelier içerisin de bir çok farklı yeni harita, özellik ve karaktere bağlı geliştirmeler de sizleri bekleyen sürprizler arasında. Yeni adın yanı sıra her açıdan yeni bir deneyim ve heyecan Atelier oyunu içerisin de sizleri bekliyor olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir