Asus FonePad 7 Tablet Telefon Modeli

Pazardaki nadir Tablet Telefon serilerinden birisi olan Asus FonePad 7 modeli kullanıcılarına hem Telefon Özelliği hem de Tablet PC Özelliği sunan bir cihaz olarak hayatımıza girmiş durumda.
7 İnçlik IPS tabanlı 1280*800 piksellik HD Ekrana sahip olan FonePad 7 modelinin ayrıca Çift Çekirdekli İntel ATOM serisi oldukça kuvvetli bir işlemciye de sahip olduğunu belirtmemiz gerekiyor.
Özellikle devamlı yanında bir Tablet PC taşıyan hem de telefon taşımak durumunda kalan kullanıcıları düşünerek üretilmiş olan FonePad 7 modelinin 5 MP arka ve 1.2 MP Ön Kamerası da epey iş görecek bir seviyede.
SonicMaster Ses Çıkışları ile gelen ve HTC One modelinden alıştığımız Çift Hoparlöre sahip olan Asus FonePad 7 modelinin 1 GB Ram ve 8 GB – 16 GB – 32 GB Değerlerinde 3 farklı Depolama Alanına sahip olduğu bilgisini de verelim.
64 GB’a kadar MicroSD Kart Desteği ile son kullanıcıya sunulacak olan Asus FonePad 7 modelinin güçlü, karizmatik ve işlevsel bir cihaz olduğunu kabul etmemiz gerekiyor
Bu arada normal Wi-Fi + 2G kullanımlarda bile cihazın batarya süresinin 2-3 günü bulabildiğini belirtmekte fayda var.
Asus FonePad 7 Modeline ilişkin diğer detaylı bilgiler için Asus Türkiye sayfalarına göz atabilirsiniz.

Yayınlayan

ogulcancatal

Grafik tasarım ve Reklam başta olmaz üzere eğitim alan Muhammet Önel, yaklaşık 4 yıldır özel bir firmada reklam promosyon direktörlüğü yapmakta. Mumya'nın kurucusu ve tüm kategorilerden sorumlu içerik editörü olan Muhammet sosyal medya ve akıllı telefonlara ayrı bir sevgi bağı vardır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir