Assassin’s Creed Pirates Android indir

Bildiğiniz gibi Android dünyasında bazı temel oyunlar yer almaktadır. Assassin’s Creed gibi dünyaca ünlü bir isme sahip olan bazı oyunlar ise, Android dünyasının en temel ve en çok tercih edilen oyunlarının başında yer almaktadır. Bizler de bugün sizler için bu özel oyundan genel olarak bahsetmeye çalışacağız.

%60 İndirimle Assassin’s Creed Pirates Satın Alın

Android kullanıcılarının en çok tercih ettiği oyunların başında yer alan Assassin’s Creed Pirates şuan itibari ile %60 oranında bir indirim ile satışa sunulmuş durumda. Bu nedenle sizlere bu özel indirimden bahsetmek ve genel olarak hemen herkesin bildiği, bir çok kişinin de tercih ettiği bu oyuna sizinde sahip olmanızı istedik.

Aşağıda yer alan bağlantı sayesinde Assassin’s Creed Pirates oyununun resmi Google Play sayfasına ulaşabilir, oyunu indirim süresi bitmeden önce hemen satın alabilirsiniz. Bu özel savaş oyunu ve kendi içerisin de tarihin farklı dokularını sunan hikayesi ile heyecanlı bir süreci oyuncularına yaşayan Assassin’s Creed Pirates sadece 5,25 TL karşılığında sunulmakta.

Assassin’s Creed Pirates Android İndirmek İçin Tıklayınız!

“Assassin’s Creed Pirates Android indir” üzerine bir yorum

  1. call of juarez oynamıyorum indian öldürmemek için. ama assassin’s creed’de osmanlıları mahvetmiştim.bunlar hep hep yanlış batılılaşma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir