Anıl Piyancı kimdir?

Bundan önceki yazımda Red‘in yani Burak Kaya hakkında bilgiler vermiştik. Şimdi ise Anıl Piyancı hakkında bilgi edinelim biraz.

Anıl Piyancı 1990 doğumlu, izmir’de büyümüş, 7,8 yıldır hip hop kültürünün mc’lik dalı ile uğraşan ve bu süre zarfında 1 ortak ve 4 solo albüm çıkaran rap’e gönül vermiş birisidir.

Yeşil Oda Stüdyosunun kurucusudur. Nedir bu yeşiloda derseniz, buyrun.

Anıl Piyancı’yı daha yakından tanımak için Y.O Sözlüğün yapmış olduğu röportajı izleyelim.

Anıl Piyancı’ya ulaşmak için :

Twitter

Facebook

Anıl Piyancı’nın Minimalite adlı parçası ve yurtdışı piyasasındaki rap klip’lerini aratmayan klibi.

Yayınlayan

ogulcancatal

Grafik tasarım ve Reklam başta olmaz üzere eğitim alan Muhammet Önel, yaklaşık 4 yıldır özel bir firmada reklam promosyon direktörlüğü yapmakta. Mumya'nın kurucusu ve tüm kategorilerden sorumlu içerik editörü olan Muhammet sosyal medya ve akıllı telefonlara ayrı bir sevgi bağı vardır.

“Anıl Piyancı kimdir?” üzerine 19 yorum

 1. Anıl Abi Bnde senin gbi olmak için can atyolrum elimde yazılmıuş bir sürü keğıt var hepsi anlamlı sözler .. her birni okuyunca ilham geliyo ben müzk yapmak istorum abi ama alet edevatım yok …

 2. “arkadaşlar ben islamiyete inanan bir insanım türbana karşı değilim ailemde baş örtülü kişiler var ,o cümle sevmediğimiz o siyasi partye bir gönderi ,protesto amaçlıydı hedef buydu ama bazı arkadaşlar yanlış anlamış, bu olabilir orda konuyu herkes anlasın diye uzun uzun açmadım kimisi benim düşünecemi direk anladı kimisi anlmadı ,ama tekrar söylüyorum yanlış anlamayın dini değil siyasi bir cümledir… teşekkürler..”

  Emin kardeş bu Anıl Piyancı’nın açıklaması…

 3. hip hop kültürünü çok iyi yansıtıyorsun ama türkiyede henüz bu kültür yok.eger AMERİKA da olsaydın dünyayı sallardın

 4. anıl abi eni çok seviyorum hep sana özeniyorum….bu akşam bi tane kız geldi…ben de o sırada senin şarkılarını dinliyodum o kız seni tanıdığını söyledi ve tipsiz olduğunu tabi ki ben buna katılmadım senin en büyük kız hayranın olmak istiyorum…..zaten kadıköyde takılıyosun inşallah karşılaşırız senle tanışmak gerçekten çok istiyorum …..

  1. Alsancakta
   Bu arada anıl çok sağlam bi mc herkese tavsıye ederım sekiz 2 olsun inan isterdim,uğraş benimle olsun cok sağlam.primci gereksiz insanlarada fırsat vermiyor

 5. Arkadaşlar anıl öyle biri değil raad olun türbana hayır mangoya yes sözü yüzünden yok kapalı kadınlardan bahsediyo yok islama küfretti falan diyosanız bırakın dinlemeyin 😀 Kişiliğini değil rapine bakın

 6. Anıl abi seni her dinledigimde ilhama lıp senin gibi olmak istiyorum. Bu yüzden bu yaz yeşil odaya gelecegim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir