Alex Cross Filminin Konusu

alex cross filmi

Gerilim, macera, suç ve polisiye öğeleriyle dolu bir film olan Alex Cross psikoloji eğitimi de almış bir dedektifin bir yakınının öldürülmesinden sonra peşine düştüğü psikopat bir katille mücadelesini anlatıyor. Detroit Polis Departmanı’nda çalışan cinayet masası dedektifi Cross kariyeri süresince birçok esrarengiz vakayla karşılaşmış ve bunları çözmeyi başarmıştır. Fakat karşısına çıkan bu vaka tecrübeli dedektifi fena halde zorlayacaktır. Kurbanlarını acımasızca eziyet ederek öldüren ve her defasında olay yerinde bir Picasso tablosu bırakan bir seri katilin peşinde olan dedektif bir noktada ciddi bir hata yapar. Bu hata seri katilin kendisini ve ailesini hedef almasına sebep olacak, olayı kişisel olarak ele almaya başlayan Alex Cross kendi ahlaki ve psikolojik sınırlarını zorlamak durumunda kalacaktır.

Rob Cohen yönetmenliğinde gelen 2012 ABD yapımı film 101 dakika sürüyor. Filmin rolleri Tyler Perry, Edward Burns, Jean Reno, Matthew Fox, Carmen Ejogo, Rachel Nichols, Cicely Tyson ve John C. McGinley arasında paylaştırılmış.

Yayınlayan

ogulcancatal

Grafik tasarım ve Reklam başta olmaz üzere eğitim alan Muhammet Önel, yaklaşık 4 yıldır özel bir firmada reklam promosyon direktörlüğü yapmakta. Mumya'nın kurucusu ve tüm kategorilerden sorumlu içerik editörü olan Muhammet sosyal medya ve akıllı telefonlara ayrı bir sevgi bağı vardır.

“Alex Cross Filminin Konusu” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir