3+1 Yeni İsmi 3 Adam Oldu

Geçen sezonun son döneminde dikkat çeken programlardan biri olan, Eser Yenenler,Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak‘ın birlikte sunup hazırladıkları program geçen sezondan farklı olarak Endemol Türkiye’den ayrılıp Acun Medyaya transfer oldu. Birçok değişikliklede beraberinde geldi.

3 adam

BKM Mutfakdan tanıdığımız dikkat çeken 3 isim geçen sezonun sonunda güzel bir çıkış yapıp otoriteden geçer not almıştı. İsmi 3+1 olan program, Dünyanın format fabrikası olarak bilinen yapım firması Endemol’un Türkiye ayağı tarafından yapılıyordu. Özellikle sahnesi ve twitter etkinlikleriylede dikkat çeken program bu sene ani bir kararla Acun Medyaya geçti.

İsmi 3 Adam olarak değiştirilen program özellikle  sahne dekoru ile de izleyicinin gözünden kaçmadı. Biraz daha sadeleştirilen program kısa skeçler yerine uzun skeçlerle karşımızda olacağa benziyor. Özellikle O Ses Türkiye skeçiyle gündeme düşen program Acun farkını hissettirmiş gözüküyor. Geçtiğimiz hafta yayınlanan programın konuğu izleyicilerin uzun zamandır beklediği isim Murat Boz ile çok güzel bir bölüm geçmişti. Bu hafta konuları ise ünlü teknik direktör Yılmaz VURAL olacak.

3+1 yeni adıyla 3 Adam star tv’de Cumartesi akşamları saat 23.30’da izleyebilirsiniz.

3 Adam O Ses Türkiye Skeçi

3 Adam 12 Ekim Cumartesi Fragmanı

Yayınlayan

ogulcancatal

Grafik tasarım ve Reklam başta olmaz üzere eğitim alan Muhammet Önel, yaklaşık 4 yıldır özel bir firmada reklam promosyon direktörlüğü yapmakta. Mumya'nın kurucusu ve tüm kategorilerden sorumlu içerik editörü olan Muhammet sosyal medya ve akıllı telefonlara ayrı bir sevgi bağı vardır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir